KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12296444
nr 1229 6444
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Etsning, "Vårarbete". Signerad, daterad 1923. Motivet: 18x23
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:08:33
15/1 11:07:05
100 kr
21/1 12:11:53
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund